LOADING

Type to search

Biznes Styl życia Technologie

Poleasingowa flota dla firm

Samochody poleasingowe bardzo mocno zyskują na popularności. Przemawia za tym kilka względów. Dużą rolę odgrywa rynek samochodów sprowadzanych zza granicy, które bardzo często nie są zbyt dobrej jakości. Zdecydowanie bezpieczniej jest zakupić auto krajowe od pierwszego właściciela, ponieważ zyskujemy wówczas gwarancję przebiegu, natomiast wgląd do historii związanej z przeglądami technicznymi i dokonywanymi naprawami, daje większą pewność zakupu. Tego typu pojazdy można nabyć na przykład w salonie Skody Warszawa.

Leasing w dalszym ciągu bardzo popularny

Zainteresowana zakupem auta leasingowego, może być szeroka rzesza różnorodnych klientów. Chodzi zarówno o klientów indywidualnych, jak również właścicieli przedsiębiorstw. Dla przedsiębiorców to szczególnie korzystne źródło do pozyskania nowego samochodu, ponieważ niesie dla nich wiele korzyści.

Leasing w dalszym ciągu pozostaje bardzo popularny wśród właścicieli firm. Nowe auta wzięte w leasingu, mają sporo zalet przemawiających nad wyborem takiej właśnie formy nabycia pojazdu. Chodzi przede wszystkim o kwestie finansowe. Wszystkie opłaty związane z leasingiem, należy uwzględnić w kosztach uzyskania przychodu. Dzięki temu można w znaczący sposób obniżyć wysokość podatku dochodowego.

Należy pamiętać również o fakcie, iż do momentu wykupu, pojazd nie stanowi własności jego użytkownika, a jedynie firmy leasingowej. Oznacza to, iż w przypadku problemów w przedsiębiorstwie, nie podlega on zajęciom komorniczym.

Dodatkowo również korzystając z oferty leasingowej dealera Skody Warszawa, przedsiębiorca nie obniża swojej zdolności kredytowej. Dlaczego tak się dzieje? Otóż leasing uznawany jest jako koszt i zostaje ujęty w wydatkach firmy.

Samochód poleasingowy – nowe życie w innych rękach

Samochody poleasingnowe kuszą swoim atrakcyjnymi cenami. Oferta używanych aut jest szeroka i spotyka się z zainteresowaniem dużej liczby właścicieli firm. Oczywiście rozważając rozbudowę floty w przedsiębiorstwie, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów, takich jak na przykład kwestie techniczne.

Okazuje się, że cena używanego auta poleasingowego, może być niższa nawet o 20 do 30 procent, od analogicznego pojazdu, który zostałby zakupiony od osoby prywatnej lub za pośrednictwem komisu samochodowego. Takie pojazdy mają przeważnie 3 do 5 lat. Można więc założyć, że z powodzeniem posłużą w nowej firmie jeszcze przez conajmniej kilka lat. Nawet jeśli przebieg pojazdu jest dość wysoki, nabywca zyskuje pewność, iż samochód był na bieżąco serwisowany oraz naprawiany w profesjonalnych punktach, takich jak autoryzowany serwis Skoda. Z uwagi na to, ogólny stan pojazdu jest zwykle bardzo zadowalający i w pełni satysfakcjonuje nowego nabywcę.

Sprawdzona historia

Naprawy pojazdów leasingowych, odbywają się w autoryzowanych serwisach. Tego typu rozwiązania stosowane są przy zakupie nowych aut w Skoda Warszawa. Czynności serwisowe przeprowadzane w ASO, stanowią najwyższą gwarancję świadczonych usług.

Bardzo dużą zaletą jest również udokumentowany przebieg i historia pojazdu. Dokumenty są przejrzyste i sporządzone bardzo dokładnie. Niestety w przypadku używanych aut, które zostają zakupione z rąk prywatnych lub są sprowadzane przez handlarzy z zagranicy, często dochodzi do różnych nieprawidłowości. Najczęściej mówi się w tym przypadku o zmniejszanie faktycznego przebiegu lub też ukrywanie kolizji, w których samochód brał w przeszłości udział. Z samochodem poleasingowym od dealera Skody Warszawa, takie problemy nie występują.

Poleasingowa flota dobrym rozwiązaniem dla firm

Oferta samochodów poleasingowych przeważnie okazuje się znacznie lepszym oraz bezpieczniejszym rozwiązaniem na powiększenie floty w przedsiębiorstwie, niż skorzystanie z usług handlarza. Dokładny przebieg, historia serwisowania i gwarancja właściwego stanu technicznego pojazdu, to elementy, które powinny zadecydować o takiej formie zakupu.

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie przedsiębiorstwa, szczególnie większego, które nie dysponuje dobrze rozbudowaną flotą pojazdów. Ważne by samochody były funkcjonalne, sprawne technicznie i zapewniały odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla kierowcy. Samochód poleasingowy doskonale dopasowuje się do takich wymagań. Jest to rozwiązanie, nad którym powinien zastanowić się każdy właściciel firmy.

Źródło: https://www.auto-wimar.pl/pl/