LOADING

Type to search

Technologie

Honda Jazz – sprawdzony samochód na rok 2019

Honda Jazz, obecnie już w czwartej generacji, cieszy się dużym uznaniem ze względu na niezawodność i wygodę. Od początku wybierany dzięki niezwykle przestronnemu wnętrzu przy jednocześnie niedużych gabarytach. Czy w 2019 roku ten model wciąż może przyciągać potencjalnych nabywców?

Najnowsza Honda Jazz – połączenie stylu i wygody

Najnowsza Honda Jazz może pochwalić się wyjątkowo agresywnym, prawie sportowym stylem. Wystarczy spojrzeć na 16-calowe obręcze kół, zderzak, kratę wlotu powietrza czy spojler na pokrywie bagażnika.

Niech nas jednak ta nowa, sportowa linia nie zwiedzie. Środek wciąż jest bardzo wygodny i praktyczny. Dobrze znany system Magic Seats pozwala za jednym pociągnięciem składać i rozkładać fotele w zależności od naszych potrzeb. Dzięki złożeniu siedzeń pojemność bagażnika zwiększa się aż do 1314 litrów!

Honda Jazz – wymarzona do miasta

Nie bez powodu Honda Jazz jest określana mianem idealnego samochodu miejskiego. Auto prowadzi się doskonale, a rozmiary pojazdu pozwalają sprawnie manewrować po zatłoczonych ulicach. Honda Jazz to również samochód ekonomiczny. Wszystkie wersje silników wyróżniają się spalaniem na poziomie 6,5-7 l/100 km. Jazdę (w zależności od wybranego wyposażenia) ułatwiają natomiast wszelkie możliwe udogodnienia, które ratują nas w miejskiej dżungli, jak przednie i tylne czujniki parkowania, kamera cofania, wspomaganie ruszania pod górę czy system aktywnego hamowania w ruchu miejskim.

Aż pięć wersji wyposażenia do wyboru

Podstawowym wyborem będzie wersja Trend. Mimo że jest to standardowa wersja wyposażenia, znajdziemy w niej bardzo przydatne i wcale nie tak podstawowe funkcje. Między innymi tempomat z ograniczeniem prędkości, czujnik deszczu i czujnik zmierzchu oraz halogenowe reflektory. Wersja Comfort ma podobne wyposażenie, ale w wyższej specyfikacji, co ma poprawić wygodę podróżowania. Dodatkowo wzbogacona została o udogodnienia takie jak elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka czy przednie i tyle czujniki cofania. Elegance to już wersja luksusowa, dla wymagających klientów. Znajdziemy tu między innymi kamerę cofania, przyciemniane szyby i system bezkluczykowy. Do osób, dla których ważne są osiągi i jeszcze bardziej sportowa stylistyka, skierowana jest wersja Dynamic, wyróżniająca się wyglądem, m.in.  dolną linią chłodnicy i tylnym zderzakiem, które zostały podkreślone czerwoną, zwracającą uwagę linią.

Dla miłośników samochodów terenowych – Honda Jazz X-Road

To doskonały wybór dla fanów stylistyki samochodów terenowych. Trzeba jednak samochód, że Honda Jazz X-Road to wciąż auto przeznaczone do miasta. Została wyposażona w silnik 1.3 lub 1.5, co będzie wystarczające do przemierzania miejskiej dżungli.

Honda Jazz to już właściwie klasyk. Marka wciąż wprowadza zmiany stylistyczne, które nadają temu modelowi coraz bardziej nowoczesny charakter. Jest to jednak wciąż bardzo funkcjonalny i wygodny samochód miejski, który na pewno nas nie zawiedzie. Jeśli stawiasz na komfort codziennego użytkowania, Honda Jazz spełni Twoje oczekiwania.

Źródło: Autowitolin.pl – samochody Honda

Zobacz również