LOADING

Type to search

Biznes

Przygotowani na każdy scenariusz podczas imprezy w plenerze

Nadeszły ciepłe dni, a wraz z nimi chęć spotkań w plenerze. Lato nie jest długie, dlatego należy wykorzystać je jak najlepiej. Słońce i soczysta zieleń wyglądająca z każdej strony, zachęcają do organizacji przyjęć, konferencji czy eventów na świeżym powietrzu. Nic tak dobrze nie wpływa na człowieka, jak kontakt z naturą.

Dobra lokalizacja kluczem do sukcesu

Organizując wydarzenia w plenerze, warto mieć na uwadze pogodę, która uwielbia płatać figle i może zmienić się w najmniej spodziewanym momencie. W tym przypadku dobra lokalizacja i wyposażenie miejsca eventowego jest kluczowe.

Idealne miejsce na event czy konferencję powinno dawać gościom możliwość schronienia się przed deszczem, chłodem czy zbyt dużym upałem. Pamiętajmy, że nawet w piękny, słoneczny dzień temperatura spadnie wraz z nadejściem wieczoru, a goście w letnich odsłoniętych ubraniach mogą zmarznąć. Aby zapewnić komfort wszystkim zgromadzonym, warto przygotować ogrzewacze i lampy gazowe w ogrodach. Taką opcję oferuje Villa Foksal, troszcząc się o komfort i dobre samopoczucie gości.

Przestronne ogrody i ciepłe wnętrza

Lokal położony jest w centrum Warszawy przy ulicy Foksal 3/5. Właściciele oddają do użytku gości restaurację otoczoną oranżerią i dużym, pięknym ogrodem. Do dyspozycji jest wielka sala bankietowa oraz mniejsze pomieszczenia, które można dowolnie łączyć i aranżować. W restauracji można zorganizować wydarzenie nawet na 500 osób, w pełni dostosowując przestrzeń do ich potrzeb.

W ciepłe dni goście mogą cieszyć się urokami przyrody, spędzając czas w ogrodzie. W razie deszczu lub nadejścia chłodu, nic nie stoi na przeszkodzie, by przenieść się do klimatycznej, przestronnej oranżerii lub sali bankietowej, której wystrój i umeblowanie da się zaaranżować wedle życzenia. W Villi Foksal można zorganizować także mniejsze imprezy, sytuując gości w jednym z saloników, gdzie mogą spędzać czas w kameralnej atmosferze.

Villa Foksal – gwarancja udanego eventu

Restauracja z ogrodem to nie tylko przyjemna przestrzeń, ale i pyszne jedzenie, bez którego żadne wydarzenie nie mogłoby się obyć. Wyjątkowe posiłki przygotowuje Szef Kuchni Marcin Wojtczak –  utalentowany kucharz z wieloletnim doświadczeniem. Pozycje w menu zmieniają się wraz z porami roku, dzięki czemu goście mogą cieszyć się najwyższą jakością oraz wyśmienitym smakiem sezonowych produktów i na pewno nie będą narzekać na nudę. Zachwycający smak i piękny, nowoczesny sposób podania potraw nadają eventom wyjątkowego charakteru.

Lokal zapewnia gościom obsługę techniczną wydarzenia – w wyposażeniu znajdują się ogrzewacze w ogrodach, ekran, rzutnik oraz ridery. Załoga restauracji gotowa jest na każdy scenariusz taki jak deszcz, czy nagłe zmiany temperatury. Okazała przestrzeń pełna zieleni i pyszne jedzenie sprawią, że konferencje oraz eventy na świeżym powietrzu będą zawsze udane, a goście uśmiechnięci i zrelaksowani.