LOADING

Type to search

Dom i ogród

Vileda Micronquick – szybkie i efektywne sprzątanie

Codziennie porządki potrafią stanowić nie lada wyzwanie. Uciążliwe plamy, ślady osadzającego się wszędzie kurzu oraz bakterie, które namnażają się w błyskawicznym tempie potrafią wyprowadzić z równowagi niejedną panią domu. Do tego dziesiątki ścierek, które nie zawsze potrafią poradzić sobie ze wszystkimi zabrudzeniami. A gdyby tak zastąpić je jedną ścierką do czyszczenia, która upora się również i z bakteriami? Przedstawiamy najnowsze odkrycie firmy Vileda – ścierkę Micronquick. Co w niej takiego szczególnego? Co wyróżnia ją od zwykłych ścierek? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz poniżej!

Vileda Micronquick – ścierka do zadań specjalnych

Masz już dość ścierek, które nie radzą sobie z zabrudzeniami? A może nie możesz znieść widoku smug jakie powstają na czyszczonych powierzchniach, po przetarciu ich zwykłą szmatką? Wygląda na to, że Vileda Micronquick jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego?

Ścierka Micronquick od Vileda to produkt premium, stworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie porządek i higienę na najwyższym poziomie. Jej producent, niemiecka firma Vileda, zadbała o to, by stworzyć jedyny taki produkt na rynku. Przełomowa technologia, wraz z niemiecką precyzją, zaowocowały stworzeniem ścierki przeznaczonej do zadań specjalnych. Dzięki niej pozbędziesz się nie tylko brudu, ale i bakterii. W czym jeszcze tkwi jej sekret?

Vileda Micronquick – numer jeden na rynku

Produkt ten nie ma sobie równych. Wszystko dzięki temu, iż jego producent stanął na wysokości zadania. Po latach ciężkiej pracy firmie Vileda udało się stworzyć ścierkę z najcieńszymi, rozszczepianymi mikrowłóknami. Wszystko dzięki technologii Vileda Professional MicronFibre, która zapewnia m.in.:

  • Najwyższą z możliwych skuteczność czyszczenia powierzchni – dzięki włóknom, które w porównaniu do wcześniejszych ścierek Vileda są cieńsze o 50%,
  • Dwukrotnie większą skuteczność zbierania zabrudzeń,
  • Większą odporność na uszkodzenia mechaniczne – w porównaniu do innych ścierek większą nawet o 40%,
  • Lepsza chłonność wody – jest wyższa nawet o 15%.

To jednak jeszcze nie wszystko, co oferuje nam jej producent. Jest coś jeszcze, co zapewniło marce tak duży sukces. Ścierkę można prać w pralce i to w temperaturze nawet do 95ºC. Według zaleceń producenta dłużej ona posłuży, jeżeli temperatura prania nie przekroczy 60ºC. Oznacza to, że można ją wyprać od 200 nawet do 500 razy.

Ścierka Micronquick Vileda – sojusznik w walce z bakteriami

W wielu przypadkach zdarza się, że najważniejsze jest to, co na pierwszy rzut oka nie jest widoczne. Tak jest również w przypadku usuwania zabrudzeń z powierzchni. Żyjemy w czasach, w których nie trudno o złapanie infekcji. Mowa tu nie tylko o ogólnoświatowej pandemii, ale i zarazkach, które czyhają na nas na każdym kroku. Również w domu niestety można się łatwo zarazić. Chyba że w trakcie domowych porządków stosuje się odpowiedni sprzęt.

Takim produktem zdecydowanie jest ścierka Vileda Micronquick, która ma silne właściwości antybakteryjne. Stworzona dzięki specjalnej technologii, skutecznie usuwa z czyszczonych powierzchni wirusy. Przeprowadzone przez niezależny Instytut Higieny i Mikrobiologii w niemieckim Brema badania laboratoryjne dowodzą, że usuwa ona do 99,9% bakterii oraz 99,86% wirusów BCoV. Co się kryje za tym skrótem? BCoV to rodzaj testów laboratoryjnych, przeprowadzonych w celu wyeliminowania koronawirusa pochodzenia bydlęcego. Używając takiej ścierki w domu, dbasz również o zdrowie swojej rodziny i domowników.