LOADING

Type to search

Uroda

Rodzaje szkoleń z makijażu permanentnego

Twoje klientki cenią sobie rozwiązania oszczędzające czas? Chcesz wyjść naprzeciw ich potrzebom? Postaw na szkolenie z makijażu permanentnego. Ten specjalistyczny zabieg kosmetyczny, polegający na wprowadzeniu pigmentów w okolice brwi, powiek czy ust, dzięki czemu makijaż zawsze będzie tak samo perfekcyjny, jak tuż po jego wykonaniu. W Academia Beauty Zoom nie tylko poznasz tajniki wykonywania owego zabiegu upiększającego, ale również uzupełnisz swoją dotychczasową wiedzę o nowe umiejętności. 

Makijaż permanentny brwi

Szkolenie z makijażu permanentnego brwi polega na umiejętnym podkreśleniu i uzupełnieniu linii brwi. Dzięki niemu klientki mają szansę zyskać efekt zagęszczenie brwi, unieść opadającą powiekę czy wysmuklić owal twarzy. Brwi można poprawić na kilka sposobów. Podczas szkolenia, dowiesz się, jak dobierać kolorystykę pigmentów w zależności od karnacji klientki, jak formować kształt brwi w zależności od kształtu twarzy, a także poznasz dostępne metody stosowane w makijażu permanentnym brwi. W zależności od Twojej dyspozycyjności czasowej oraz chęci zdobycia dodatkowej wiedzy możesz zdecydować się 2 bądź 3-dniowe. Doskonałym uzupełnieniem warsztatów będą ćwiczenia z rysunku brwi. Rodzaje szkoleń z makijażu permanentnego 

Makijaż permanentny kreska

Makijaż permanentny oczu pozwoli Ci zdobyć wiedzę w zakresie tworzenia perfekcyjnych kresek, zarówno górnych, jak i dolnych. Na szkoleniu dowiesz się, jakie są wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu, a także poznasz możliwe skutki uboczne wynikające z jego przeprowadzenia. Warsztaty w Academii Beauty Zoom składają się z części teoretycznej i praktycznej. Każde z nich obejmuje wykonanie kompleksowego makijażu oczu na modelce, co pozwala wykorzystać wiedzę w praktyce pod okiem profesjonalistów.

Makijaż permanentny ust

Brak konieczności codziennego wykonywania makijażu, a także idealnie zadbane usta – to wszystko możesz zapewnić swoim klientkom, wprowadzając do oferty permanentny makijaż ust. Nie wiesz, od czego zacząć? Zdobądź wiedzę na szkoleniu organizowanym przez Academię Beauty Zoom, na którym pod okiem najlepszych specjalistów z branży pozyskasz wiedzę teoretyczną, a także praktyczną. Podczas 1 bądź 2-dniowych warsztatów dowiesz się jak wykonać permanentny makijaż ust. Po szkoleniu otrzymasz nie tylko certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę, ale także pełny skrypt zawierający najważniejsze informacje przekazywane podczas kursu. 

Zwiększ swoje umiejętności – wybierz kurs doszkalający

Szkolenia z makijażu permanentnego to warsztaty skierowane nie tylko dla początkujących. Dzięki ofercie, w skład której wchodzą kursy doszkalające, masz szansę uzupełnić swoją wiedzę o najnowsze tajniki wykonywania makijażu permanentnego. Wiedza, jaką zdobędziesz podczas kursu doszkalającego, pozwoli Ci być jeszcze większym profesjonalistą w swojej branży, co przełoży się na zainteresowanie ofertą Twojego gabinetu przez nowych klientów.