LOADING

Type to search

Dom i ogród

Szkło Timeless – bezpieczne, funkcjonalne i nowoczesne

Ile czasu w tygodniu poświęcasz na utrzymanie porządku w łazience? Bez względu na to czy użytkujesz u siebie kabinę prysznicową, czy parawany nawannowe, z pewnością sporo czasu zajmuje Ci usunięcie powstałych osadów z kamienia, zacieków, czy zabrudzeń. Wyobraź sobie teraz, że Twoja kabina prysznicowa, czy parawan są odporne na te czynniki. Czy chciałbyś zapomnieć o korozji, matowieniu, czy trudnym czyszczeniu wszelkich śladów użytkowania? Jeśli tak, to mamy na to sposób. Wystarczy zastosować odpowiednie szkło.

Szkło typu TIMELESS – ponadczasowa funkcjonalność, wysoki komfort użytkowania

Szkło TIMELESS to antykorozyjne szkło – bardzo trwałe i wytrzymałe, które zostało opracowane specjalnie z myślą o kabinach prysznicowych i parawanach nawannowych, aby móc utrzymywać wysoki komfort użytkowania przez długie lata.

Szkło powstało z wysoko przeziernego szkła SGG PLANICLEAR, na które została naniesiona praktycznie niewidoczna powłoka tworzona za pomocą innowacyjnej metody magnetronowego nakładania warstwy tlenków metali. Dzięki temu szkło zachowuje przezroczystość i neutralny wygląd, z biegiem czasu nie wpływa na percepcję kolorów, nie staje się białe, niezależnie od grubości. Wapień i zabrudzenia osadzają się na nim w mniejszym stopniu, co pozwala na łatwiejsze czyszczenie niż w przypadku szkła nieprzetworzonego. Tak otrzymana powłoka jest bardzo trwała, z upływem czasu nie traci swoich właściwości i może być poddawana wszelkim rodzajom obróbki przemysłowej.

Właściwości antykorozyjne szkła prysznicowego TIMELESS objęte są 10-letnią gwarancją w normalnych warunkach użytkowania i pod warunkiem przestrzegania wytycznych dotyczących przetwarzania i konserwacji oraz zaleceń dotyczących stosowania.

Montaż i konserwacja

Szkło TIMELESS musi być zamontowane powłoką wewnątrz kabiny. Jego zainstalowanie przebiega w taki sam sposób, jak inne szkła prysznicowe posiadające taką samą grubość. Proces montażu zawsze musi być przeprowadzany zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa.

Szkło powinno być również regularnie czyszczone przy pomocy miękkich ściereczek, ściągaczki, lub wody przy użyciu standardowo stosowanych środków czyszczących do czyszczenia szkła prysznicowego.

Podsumowanie korzyści z wyboru szkła TIMELESS:

Antykorozyjność i trwała przeźroczystość

Szkło jest trwale zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu wraz z upływem czasu nie zmienia zabarwienia i zachowuje atrakcyjny wygląd.

Łatwiejsze czyszczenie

Woda spływa po powierzchni szkła, co ogranicza powstawanie osadów kamienia i zacieków. Wszelkie ślady użytkowania są łatwiejsze do usunięcia w porównaniu ze standardowym szkłem niepowlekanym.

Wysoko wytrzymała powłoka

Otrzymywana przez magnetronowe nanoszenie warstwy tlenków metali. Tak otrzymana powłoka jest bardzo trwała, nie traci swoich właściwości z upływem czasu i może być poddawana wszelkim rodzajom obróbki przemysłowej.

Właściwości antykondensacyjne

Szkło TIMELESS bardzo szybko odzyskuje swoją pierwotną przezroczystość. Para wodna odparowuje szybciej niż ze szkła niepowlekanego.

Wybierając to innowacyjne szkło i decydując się na montaż pozwalamy sobie przede wszystkim zaoszczędzić czas, jaki dotychczas poświęcaliśmy na żmudne czyszczenie zabrudzeń. Dzięki temu ograniczamy liczbę zużywanych przy sprzątaniu środków czystości, co również ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Zapewniamy sobie 10 lat gwarancji podnosząc tym samym swój komfort i bezpieczeństwo.

Źródło: Szklarz Warszawa – sprzedaż i obróbka szkła

Zobacz również